_Donacije Header
Ukupno donirano
0253129 Kn

Posao

U trgovačkom lancu Tommy trenutno je zaposleno preko 3.800 radnika koje stalno educiramo i usavršavamo. Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja te kontinuiranog poslovnog rasta, tražimo dinamične, visokomotivirane i odgovorne kandidate za sljedeća radna mjesta:

ASISTENT U ODJELU KONTROLE KVALITETE ROBA (m/ž)
Mjesto rada: Vranjic
Broj izvršitelja: 1

Opis posla:
kontrola voća i povrća na prijemu
kontrola način čuvanja i manipulacije robe u skladištu
kontrola i prijava nesukladnosti povezane s kvalitetom roba
izrada i kontrola deklaracija
komunikacija s dobavljačima

Od Vas očekujemo:
VSS - završen preddiplomski i / ili diplomski studij agronomije
vozačka dozvola B kategorije
aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)
sustavan pristup poslovima i zadacima
samoinicijativnost i dinamičnost
sklonost timskom radu

PSIHOLOG  - STRUČNI SURADNIK U LJUDSKIM RESURSIMA (M/Ž)
Mjesto rada: Split

Opis posla:
 • sudjeluje u provedbi cjelokupnog selekcijskog postupka
sudjeluje u procesu regrutacije
sudjeluje u pripremi i provedbi internih edukacija
priprema stručne statističke analize
primjenjuje i interpretira psihološke testove
sudjeluje u procesima procjene radnog učinka te identifikaciji talenata
osmišljava i provodi aktivnosti za povećanje produktivnosti i zadovoljstva radnika
prati trendove na tržištu rada

 • VSS - obavezno završen diplomski studij za diplomiranog psihologa / magisterij psihologije
1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim radnim mjestima

TEHNIČAR ZA TEHNIČKU I TJELESNU ZAŠTITU (m/ž)

Opis posla:
kontinuirano provodi tehničku zaštitu i kontrolu pristupa u prostorima Društva (video nadzor, protuprovalni sustav, sustav za zaštitu od krađe, parkirni sustav, sustav kontrole ulaza/izlaza, drugo)
odgovara za ispravnost i funkcionalnost uređaja i opreme sustava tehničke i tjelesne zaštite te kontrole pristupa
kontinuirano prati tržišna kretanja cijena rada i materijala te razvoj novih tehnologija i opreme koje se mogu primijeniti u poslovanju Sektora
sudjeluje u prikupljanju ponuda, njihovoj obradi i analizi te u izbora izvođača, materijala i opreme
odgovara za praćenje kvalitete i dinamike radova angažiranih kooperanata te za pridržavanje rokova radova
sudjeluje u nadzoru procesa i tehnologije rada te predlaže i provodi korektivne radnje za otklanjanje uočenih nedostataka
odgovara za provedbu pozitvnih zakonskih propisa glede mjera zaštite na radu i zaštite od požara
obavlja administrativne poslove vezane za funkcioniranje Odjela

Uvjeti:
SSS tehničkog smjera
Minimalno godina dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
poznavanje engleskog jezika (minimalna razina C)
poznavanje Microsft Office alata

Nudimo:
mogućnost stalnog zaposlenja
dinamično i ugodno radno okruženje
mogućnost usavršavanja te profesionalnog napredovanja

MESAR (M/Ž)

Mjesto rada: Preko
Broj izvršitelja: 2

Očekujemo od Vas:
SSS – obavezna stečena kvalifikacija za mesara
odgovoran pristup radnim zadacima
dinamičnost

Nudimo Vam:
konkurentna osnovna primanja
mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja
mogućnost produljenja ugovora o radu ili zasnivanje stalnog radnog odnosa
mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
ugodno radno okruženje

Molimo Vas da molbe na sve otvorene natječaje za posao, šaljete na e-mail adresu
posao@tommy.hr ili putem pošte na adresu: Tommy d.o.o., Odjel za upravljanje ljudskim
resursima, Domovinskog rata 93, 21 000 Split.

Ispunite obrazac i pošaljite nam otvorenu zamolbu za posao.

Životopis:

uvjete privatnosti.